Tažná zařízení k osobním i nákladním automobilům vyrábíme už od roku 1989. Své bohaté zkušenosti v tomto oboru využíváme k dosažení našeho hlavního cíle, a tím je spokojenost našich zákazníků. Péče o zákazníky u nás nekončí prodejem výrobku, ale poskytujeme také technickou podporu a poprodejní servis.

Nabízíme vysoce kvalitní produkty, které mají skvělý poměr ceny a kvality. Ať už chcete přepravovat malý přívěs, velký obytný nebo kola, pomůžeme vám najít to pravé tažné zařízení a elektropřípojku.

Tažné zařízení Vám rádi namontujeme v Brně - Horních Heršpicích.

Všechna tažná zařízení z naší nabídky jsou schválena podle evropské normy ES 94/20 nebo EHK 55. Některé starší modely tažných zařízení jsou schválené národním osvědčením Atest 8SD. Při vývoji klademe důraz jak na technickou kvalitu výrobku, tak také na estetiku. Naším cílem je, aby byl co nejméně narušen vzhled automobilu. Díky našemu unikátnímu kovanému kulovému čepu můžeme i u nejlevnějšího neodnímatelného tažného zařízení se šroubovým spojem skrýt celou konstrukci tažného zařízení do nárazníku, a viditelný zůstane pouze kovaný kulový čep.

Tažné zařízení HOOK

Firemní systém managementu kvality je certifikován dle DIN EN ISO 9001:2015. Systém managementu kvality je v naší firmě zaveden a neustále rozvíjen od roku 2003 a je zárukou kvality našich výrobků i služeb.

Tažná zařízení HOOK CZ prodáváme nejen v České republice, ale také v mnoha dalších evropských zemích.

Vyberte si tažné zařízení na Váš vůz v katalogu.