Operátor výroby / zámečník                                                                                          

Náplň práce:                                                                                                                                                                                                                       

- seřizování a obsluha CNC lisu                                                                                           
- řezání a ohýbání trubek                                                                                                    
- navážení materiálu                                                                                                            

Co očekáváme:

- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost - nutnost manipulace s břemeny
- vyučení nebo praxe v kovovýrobě
- znalost čtení výrobních výkresů

Co nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- práce na ranní směnu
- finanční ohodnocení podle pracovního výkonu
- 5 týdnů dovolené
- obědy za dotovanou cenu

 

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám Váš profesní životopis na mail: prokesova@hook-tz.cz

nebo kontaktujte paní Prokešovou tel.: +420739631953